Konto w Holandii – Jak założyć holenderski rachunek przez internet?

Jak założyć konto w Holandii za pomocą aplikacji mobilnej? Bez wizyty w oddziale banku, bez konieczności posiadania meldunku? I co najważniejsze bez znaczenia czy mieszkasz aktualnie na terenie Holandii (Niderlandy), czy pracujesz i żyjesz na terytorium RP.

Konto w Holandii – w jakim banku?

Kilka nowoczesnych banków w Holandii udostępnia możliwość otwierania rachunków przez internet dla europejczyków w tym dla naszych rodaków. Zatem jest to ciekawe rozwiązanie przede wszystkim dla osób pracujących w Holandii, ale także dla osób żyjących w Polsce, którym zależy na posiadaniu rachunku wolnego od systemu OGNIVO.

Otwierane konto w Holandii jest uniwersalne i obsługuje kilka walut, w związku z tym jest to bez znaczenia w którym kraju przebywasz – szybko możesz założyć rachunek online bez posiadania meldunku!

Konto w Holandii 2021

Niewiele banków w Europie daje możliwość otwieranie rachunków przez internet dla cudzoziemców. Wiele banków posiada niskie opinie, choćby z powodu na niefunkcjonalne aplikacje bankowe lub afery związane z blokowaniem pieniędzy na koncie.

Z całą pewnością bank w Holandii, który przeanalizujemy sobie w niniejszym artykule ma bardzo dobre opinie. Konto jest dopasowane, ponieważ mamy możliwość sobie wybrać taki pakiet, jaki będzie zaspokajać nasze oczekiwania. Konto bankowe może być założone nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm i instytucji. W tym artykule jednak omówimy sobie tylko na koncie dla OSÓB PRYWATNYCH.

Proces założenia konta, a także to konto można założyć za pomocą aplikacji mobilnej. Obecnie istnieje możliwość używania angielskiej wersji lub holenderskiej. W artykule otrzymasz pozostałe instrukcje: Jak założyć konto, jak ściągnąć apkę, jaki ustawić plan, jak potwierdzić swoją tożsamość itd.

Pełna instrukcja dostępna na stronie: https://najlepszebankowe.pl/finanse/jak-zalozyc-konto-bankowe-w-holandii-przez-internet/

Jak założyć konto w Holandii przez Internet jeśli mieszkam w Polsce?

Ta oferta ma zastosowanie w absolutnie każdej sytuacji. Jeśli pracujesz w RP to z całą stanowczością możesz skorzystać z powyższej instrukcji, gdzie dokładnie opisaliśmy jak założyć rachunek bankowy w Holandii online. A jeżeli obecnie jesteś w innym państwie lub całkowicie poza UE to z powodzeniem możesz użyć tych wskazówek aby założyć konto w Niderlandach.

Konto w Holandii 2022

Czy konto bankowe w Holandii są bezpieczne przed komornikiem?

W ramach przepisów prawa w Polsce, oraz w Unii Europejskiej komornik sądowy nie ma takich kompetencji, aby zajmować i ściągać środki z zagranicznych kont bankowych. Zatem komornik sądowy nie ma prawa zajmować holenderskiego rachunku bankowego. W tym przypadku mamy do czynienia ze 100% gwarancją bezpieczeństwa pieniędzy.

Czy holenderski bank Bunq jest sprawdzony i godny polecenia?

Prawo w UE, a w szczególności w Holandii (w królestwie Niderlandów) jest o wiele bardziej restrykcyjne, w związku z tym bank ma obowiązek spełniać masę warunków. Zapewnia to wysokie bezpieczeństwo finansowe w Holandii. Mając to na uwadze oraz mając na uwadze doświadczenia naszej redakcji, oraz naszych obserwatorów  z pełną odpowiedzialnością możemy zaoferować Wam, że bank BUNQ jest sprawdzonym i pełnoprawnym bankiem.

Trzeba zwrócić uwagę, że bank wspaniale się rozwija oraz prosperuje. Co potwierdzeniem będzie ostatnie wybicie się na rynek Francji oraz możliwość korzystania z numerów kont IBAN określonych dla Francji.

Konto w Holandii bez zamledowania

Czy pracując w Niderlandach można założyć to konto w Holandii, które opisujecie?

Konto, które omawiamy w pełni można używać do dostawania wynagrodzenia za robotę w Holandii, a przede wszystkim do płatności przy zwykłych zakupach.

Jest też możliwość zamówienia karty płatniczej typu Maestro – osoby, które mieszkają w Holandii dobrze wiedzą, że ten typ karty jest bardzo przydatny, gdyż w wielu punktach możemy płacić tylko i wyłączenie kartą Maestro. Niektóre sklepy nie akceptują Mastercard i VISA, a więc oferta właśnie tej karty jest super ruchem, aby nie być ograniczonym w Holandii.

Dobrze więc jak założyć konto w Holandii w banku BUNQ,  a także posiadać IBAN w Holandii. Po pierwsze konto jest darmowe oraz ma małe koszty, które są związane z utrzymaniem takiego rachunku, druga kwestia to podając numer konta w Holandii naszej agencji o wiele szybciej będziemy otrzymywać wypłaty. Tym bardziej jest to ważne dla osób, które otrzymują wypłaty co tydzień. Najczęściej pracodawca wykonuje przelew w pod koniec tygodnia, ale ze względu na inne konto wypłata przychodzi na początku kolejnego tygodnia. Mając konto w Holandii możemy otrzymywać przelewy praktycznie od razu.

Tak, rachunek niestety jest płatne i jest to jedyny minus. Jednak czasami lepiej jest za coś zapłacić, mieć coś pewnego, bezpiecznego i w pełni funkcjonalnego – niż stracić wszystkie środki w darmowych, niesprawdzonych rozwiązaniach.

Więcej artykułów na ofertabanku.pl!

Konto w Holandii